Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 272 289 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Aktorzy "Zbuntowanych"

poniedziałek, 18 sierpnia 2008 18:33
Skocz do komentarzy
Głównymi bohaterami serialu są: Mía, Miguel, Diego i Roberta, którzy poznali się na wakacyjnych zajęciach przygotowawczych przed rozpoczęciem semestru. Zbuntowani mimo znaczących różnic między sobą, odkrywają wspólną pasję, łączącą ich na przekór wszelkim uprzedzeniom. Tą wielką pasją jest miłość do muzyki. Mentorem naszych bohaterów jest Enrique Madariaga, znany pisarz i były stypendysta Elite Way School, obecnie nauczyciel etyki, który wpaja swym wychowankom prawość i godne zachowanie oraz wypowiada wojnę niesławnej "Loży".

Loża jest organizacją gnębiąca stypendystów w Elite Way School. Członkowie wysyłają do biednych uczniów znak Loży, którym jest czarna dłoń odciśnięta na kartce i dają czas aby ci opuścili dobrowolnie szkołę. Jeśli któryś stypendysta nie chce tego robić, przydarza im się "nieszczęśliwy wypadek". Stypendyści są tak wystraszeni, że prędzej czy później sami odchodzą. Wszyscy z Elite Way School, którzy są na stypendium powinni się strzec, bo Loża bacznie im się przygląda i jeśli jakiś stypendysta zrobi coś głupiego to od razu się "do niego dobierają". Każdy się ich boi choć niektórzy nie wierzą w istnienie organizacji. Uważają że Loża to tylko legenda, mit. Szefem Loży jest uczeń piątej klasy, Rodrigo, który spotykał się z Juliettą. Obecną dziewczyną Miguela. Do Loży będzie należała m.in. Pilar i Giovanni (opiekun czwartej klasy). Osoby należące do loży noszą czarne kominiarki dlatego też trudno ich rozpoznać. Loża ma również swoje obrzędy. Osoba wstępująca do loży zostaje raniona nożem w palec. Jest to znak przystąpienia w ich szeregi. Hymnem Loży jest "Kyrie Eleison". Loża zacznie gnębić m.in. Nica, Vico i Miguela. Ten ostatni będzie robić wszystko by dowiedzieć się kim są członkowie Loży i będzie próbował ją zniszczyć. Organizacji również nie będzie popierał Enrique Maqdariaga, nauczycie Etyki, były stypendysta z EWS. Sprzymierzeńcem Miguela w walce z Lożą zostanie również Teo, który zaryzykuje życie by dostać się w szeregi organizacji. Zapłaci za to swoim zdrowiem, ponieważ Loża dowie się, że to Miguel przebrał się za Tea i nagrał obrzędy Loży i zamknie Miguea i Tea w zadymionym pokoju. Skutkiem tego będzie wycieńczenie Tea i jego pobyt w szpitalu. Dla Giovanniego kolaborowanie z Lożą też nie skończy się zbyt dobrze. Chociaż pomoże Miguelowi i Teo to dyrektor ukaże go wyrzuceniem ze szkoły. Po pewnym czasie jednak pozwoli mu wrócić do szkoły.Trzeba dodać że swojej córce, Pilar nic nie zrobi. Roberta bedzie chciala ukraść dokumenty Loży jednak Roddrigo to odkryje i będzie chciał ją zgwałcić. Na szczęscie uratuje ją Diego. Loża zostanie rozwiązana w około 170 odcinku.


Mía Colucci (Anahi). Córka wpływowego biznesmena Franca Colucci. Wychowywała się bez matki. Mia jest rozpieszczoną dziewczyną dla której najważniejsza jest uroda i wygląd. Jest najpopularniejszą osobą w szkole. Mia potrafi być miła i dobra. Kiedy w jej życie wkracza Miguel, Mia zmienia się. Zaczyna rozumieć swoje błędy i stara sie je naprawić. Jej przyjaciółkami są Vico Paz i Celina Ferrer. Należy do zespołu RBD. Jej kultowe powiedzenie to: "Jak trudno być mną".Roberta Pardo Rey (Dulce Maria). Córka sławnej piosenkarki pop Almy Rey. Zmuszona przez ojca idzie do Elite Way School. Roberta umie walczyć o swoje i zawsze mówi prawdę prosto w oczy. Nie znosi pustych dziewczyn, obdarzona została ciętą ripostą i ironicznym poczuciem humoru. Jest uparta, sprytna i inteligentna. Zawsze ma własne zdanie. Pod maską chłodnej panny ukrywa wrażliwą naturę. Zawsze była w cieniu matki, jest zagubiona choć tego nie okazuje. Zakocha się z wzajemnością w Diegu i ta miłość ją odmieni. Stanie się łagodniejsza i zacznie okazywać swoje prawdziwe uczucia. Należy do zespołu RBD. Jej przyjaciółkami są Jose Lujan i Lupita Fernandez.
Guadalupe 'Lupita' Fernandez (Maite Perroni). Najlepsza przyjaciółka Mii i zarazem Roberty. Jest bardzo wrażliwą i miłą osobą. Ma młodszą siostrę chorą na zespół Downa. Lupita tak jak Miguel, jest stypendystką. Jej ciocia pracuje w kawiarnii w EWS. Początkowo zakochana w Niku - poźniej po wyjeździe Nika z powodów rodzinnych (w rzeczywistości matka Nika - Yuli - chciała rozdzielić go z Lupitą) do Izraela zakochuje się w Santosie. Po powrocie Nika do Meksyku Lupita jest rozdarta między Nika i Santosa, jednak ostatecznie wybierze Santosa.Miguel Arango (Alfonso Herrera). Pochodzi z miasteczka Monterrey, mieszkał tam z matką, ojcem i siostrą. Kiedy jego ojciec popełnia samobójstwo, Miguel obwinia o wszystko jego wspólnika - Franco Colucci. Postanawia się na nim zemścić, wykorzystując do tego jego córkę - Mię. Dzięki stypendium dostaje się do Elite Way School. Miguel jest dobry, pomocny i odpowiedzialny. Opiekuje się Lupitą, broni Teo, pomaga Celinie. Należy do zespołu RBD. Jako stypendysta jest celem szkolnej "Loży", której wypowiada wojnę. Jego przyjaciółmi w szkole są Nico Huber i Teo Ruiz-Palacios.Diego Bustamante (Christopher Uckermann). Syn znanego i sławnego polityka i super modelki. Ma braci, z którymi nieustannie musi rywalizować o względy ojca. Przez to ma zaniżone poczucie własnej wartości, co rekompensuje znęcając się nad słabszymi w Elite Way School. Diego jest popularny, przystojny i bogaty. Może mieć każdą dziewczynę. Na początku jest też zarozumiały, zbyt pewny siebie. Pod tą maską ukrywa wrażliwą duszę kompozytora . Zmieni go miłość do Roberty. Pokaże swą romantyczną naturę i dobroć, która w nim tkwi. Należy do zespołu RBD. Jego przyjaciółmi są Thomas Goycolea i Giovanni Mendez.Juan 'Giovanni' Mendez (Christian Chávez). Chłopak pochodzący z rodziny, która wygrała na loterii dużą sumę pieniędzy. Giovanni wstydzi się rodziny, wypiera się jej. Należy do "Loży".Często zmienia kolor włosów (pod koniec serialu będzie miał różowo - wiśniowe włosy)

Meksykański zespół latino-pop, RBD został stworzony na potrzeby młodzieżowej telenoweli Rebelde. W jego skład wchodzi trójka dziewcząt: Dulce María,Anahí,Maite Perroni oraz trójka chłopaków: Alfonso Herrera,Christopher Uckermann, Christian Chávez.

Wszystkie płyty RBD odnosły wielki sukces. Do tej pory grupa wydała pięć albumów: Rebelde, Nuestro Amor, Celestial, a także Rebels i Empezar Desde Cero. Piosenki z pierwszej płyty wykorzystywane były w serialu Zbuntowani promując tym samym zespół. Płyta Celestial wydana 21.11.06 (w USA 24.11.06) już po pierwszym dniu sprzedaży zyskała status platynowej w Meksyku. Czwarty studyjny album zawiera piosenki z poprzednich płyt w języku angielskim. Promował ją singiel "Tu Amor" wydany w USA 22.09.06.

W marcu 2007 miała miejsce premiera sitcomu - RBD: La Familia gdzie główne role również grają członkowie zespołu.

W lutym 2007 wydane zostało DVD będącego zapisem koncertów RBD w Brazylii podczas Tour Generación w 2006 roku - Live in Rio.

RBD zostało gościnnie zaproszone na wybory Miss Universe odbywające się w Meksyku gdzie zaśpiewali 3 piosenki: Wanna Play, Carinio Mio, Money, Money.


Celina Ferrer (Estefania Villarreal). Przyjaciółka Mii. Pochodzi z zamożnej rodziny. Spotykała się z Miguelem i Augustem - starszym bratem Vico. Jest gruba i zakompleksiona. Ciągle przechodzi na dietę i ją łamie jedząc słodycze.Victoria 'Vico' Paz (Angelique Boyer). Przyjaciółka Mii. Do szkoły uczęszcza dzięki stypendium. Nie może dogadać się ze starszym bratem. Wszyscy wyrobili o niej zdanie podrywaczki, ale w głębi duszy chce znaleźć tego jedynego.
Tomas Goycolea (Jack Duarte). Stały kompan Diega. Towarzyszy mu podczas eskapad i imprez. Świadomość posiadania pieniędzy nie wzbudza w nim woli nauki. Lekkomyślnie często wpada w tarapaty. Dodatkowo lubi gry hazardowe.Jose Lujan (Zoriada Gomez). To dziewczyna o silnym charakterze, lojalna i wierna swoim przyjaciołom. Jest sierotą. Wychowywała się w domu dziecka. Do Elite Way School dostała się dzięki tajemniczemu sponsorowi (którym poźniej okaże się Gaston - prefekt, który zajął miejsce Estebana). Jest wysportowana. Jej najlepszymi przyjaciółkami są Roberta i Lupita. Zakochana w Teo z którym później się zwiąże.

  


Teodoro 'Teo' Ruiz (Eddy Vilard). Obwiniany przez rodzinę o śmierć starszego brata szuka ucieczki w nauce. Zdynstansowany i zamkniety w sobie unika kontaktów z rówieśnikami. Dopiero Miguelowi i Nico uda się dotrzeć do chłopaka.Będzie z Jose Lujan.Pilar Gandía (Karla Cossio). Jest córką dyrektora Elite Way School. Ma podły charakter. Nie ma przyjaciół, za wszelką cene stara się ich zdobyć. Czuje się niekochana przez rodziców. Pisze anonimy, w których są plotki i tajemnice uczniów EWS. Rozsyła je po szkole. Zawsze wie co się w niej dzieje. Należy do "loży". Spotykała się z Joaquinem (rozprowadzającym narkotyki po EWS). Później Pilar zmienia się. Staje się łagodniejsza i milsza dla wszystkich. Ostatecznie zakochuje się ze wzajemnością w Tomasie i spotyka się z nim.Nicolas 'Nico' Huber (Rodrigo Nehme). Jedynak wywodzący się z żydowskiej rodziny z tradycjami. Jego powinnością jest znalezienie sobie żydowskiej żony. Sytuacja komplikuje się, kiedy poznaje Lupitę. To jemu jedynemu Miguel wyjawia swój sekret.


Alma Rey (Ninel Conde). Piosenkarka, mama Roberty.Sama ją wychowuje. Chce za wszelką cenę uczetniczyć w życiu córki. Bardzo lubi Mię. Adoptuje Jose Lujan wraz z Frankiem Coluccim, z którym w ostatnim odcinku serialu bierze ślub.Franco Colucci (Juan Ferrara). Jest wpływowym biznesmenem i ojcem Mii. Bardzo kocha swoją córkę, lecz często nie ma dla niej czasu. Niegdyś związany z Valerią, którą zostawia tuż przed ślubem dla matki Mii- Mariny. Ukrywa przed córką prawdę o matce i wmawia jej że matka nie żyje. Nie chce jej wyzanać, że Marina uciekła z kochankiem gdy córka była jeszcze mała. W przeszłości był wspólnikiem ojca Miguela, który teraz oskarża go o śmierć ojca. Zakochany w Almie z którą bierze ślub w ostatnim odcinku.Mayra Fernandez (Leticia Perdigón). Ciocia Lupity. Pracuje w szkolnej kawiarence (wcześniej miała własny salon fryzjersko- kosmetyczny, ale sprzedała go żeby być bliżej siostrzenicy). Zawsze staje po stronie uczniów. Gadatliwa i miła kobieta.León Bustamante (Enrique Rocha). Ojciec Diega. Wpływowy polityk, dla którego najważniejsza jest kariera. Jest zaborczy i nie okazuje uczuć synowi. Poniża go i nie pozwala mu robić tego czym on sie interesuje (muzyka). Jego żoną, Mabel jest modelką.Enrique Madariaga (Patricio Borghetti). Enrique Madariaga, znany pisarz i były stypendysta Elite Way School, obecnie nauczyciel etyki, który wpaja swym wychowankom prawość i godne zachowanie oraz wypowiada wojnę niesławnej "Loży". Ma inne metody postępowania z młodzieżą niż inni. Ma wpływ na zmiany jakie zachodzą w szkole. W wypadku samochodowym zginęli jego żona i synek.Pascual Gandía Pérez (Felipe Nájera). Dyrektor Elite Way School, ojciec Pilar i mąż Gali. Niegdyś związany z Almą Rey, zakochany w niej do szaleństwa. Nie kocha swojej żony. Miłość zastępuje czekami i pieniędzmi.Pepa (Manola Diez). Pracownica i przyjaciółka Almy Rey. Zaadaptowała Marcelina.Alicia Salazar (María Fernanda García). Sekretarka w EWS - marzy o związku z Pascualem.Peter (Pedro Weber). Uroczy, grubszy pan. Jest szoferem Franca. Zna tajemnice rodziny Colluci ponieważ jest z nimi związany od dawna.Galia Dunoff de Gandia (Tiare Scanda). Nauczycielka języka angielskiego, mama Pilar i żona dyrektora Elite Way School. Jest zauroczona Madariagą.Esteban Nolasco (Aitor Iturrioz). Jest prefektem w szkole. Dba o jej dyscyplinę. Na początku był wesoły, miły i śmieszny. Później stał się ostry i wulgarny. Dla niego dyscyplina w szkole jest najważniejsza. Podobała mu się Mia Colucci. Dręczył Jose Lujan. Został zwolniony tuż po tym jak wymęczona przez niego Jose zemdlała na jednej z lekcji.Carlo Colucci (Miguel Rodarte). Brat taty Mii (Franca Colucciego). Zakochuje się w Almie i chce z nią wyjechać do Nowego Jorku.Gastón Diestro (Tony Dalton). Nowy opiekun uczniów. Piękna Mia stanie się obiektem jego chorej i obsesyjnej miłości. Gaston czerpie zyski z nielegalnych walk. Pojawia sie w szkole z określonym celem chce upokorzyć Jose Lujan. Jest tajemniczym opiekunem Jose Lujan.Renata Lizaldi (Grettell Valdez). Nauczycielka matematyki. Stawia duże wymagania przed uczniami. Wspaniała nauczycielka ale nie ma podejścia do uczniów.Paola Rios (Ashley Ericka). Młoda prostytutka wynajęta przez Leona Bustamante, której zadaniem jest przeprowadzenie inicjacji seksualnej Diega i "rozdziewiczenie" go. Nie przyznała mu się do tego, że kiedyś była prostytutką, przez co skrzywdzony chłopak zrywa z nią.Rodrigo Santiestevan (Sergio García). Przywódca LożyFacundo (Víctor González). Przyjaciel Diega. Zakocha się bez wzajemności w Robercie.
Luz Viviana Oliver (Malillany Marín). Siostra Valerii. Modelka. Będzie próbowała uprzykrzyć życie Mii, będąc z Miguelem.Valeria Oliver (Jessica Salazar). Była narzeczona Franca Colucciego. Ten porzucił ją dla Mariny- matki Mii. Jest adwokatką. Wraca po latach by się zemścić i uprzykrzyć życie córce Mariny. Ponownie zdobywa miłość Franca i doprowadza do kolejnych zaręczyn, a nawet ślubu. Jednak przy ołtarzu upokarza go i mówi nie. Wyjawia mu też, że zrobiła to dla zemsty.Joaquín Mascaró (Michel Gurfi). Oszukał Mię i Robertę za co przepłacił ostrą cenę. Uważany jest za homoseksualistę. Pochodzi z bogatej rodziny. Spotykał się z Pilar. Rozprowadzał również narkotyki po EWS

(Bez zdjęcia niestety- brak)

Mabel Bustamante (Cynthia Copelli). Żona Leona i matka Diega. Kocha władnego syna ale nie umie przeciwstawić sie mężowi

(też bez zdjecia- brak)

Yuli Huber (Dobrina Liubomirova). Matka Nico. Od początku była przeciwna związku Nika i Lupity

(też brak foty)

Agusto Paz(Jesus Falcon). Brat Vico. Przez chwilę zwiazany z Celiną.Julieta (Samantha López). Uczennica Elite Way School. Zauroczona Miguelem.Zakochana w Migelu, następnie przez niego porzucona. Nie znosi Mii i jest zazdrosna o Miguela. Robi wszystko by ją oczernić i ośmieszyć.


Hilda Acosta (Lourdes Canale). Nauczycielka historii. Bardzo lubi uczyć. Skrzywdzona w dawnych czasach przez jej wielką miłość - Hilaria.Lulu (Malisha). Nauczycielką tańca i choreografi. Zmuszona przez rodziców do pracy nauczycielki. Dostała pracę w Elite dzięki pomocy Madariagi. Wyjechała by tańczyć z grupą taneczną po całym świecie.


Podziel się
oceń
1
0


Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

poniedziałek, 20 listopada 2017

Licznik odwiedzin:  58 151  

Kalendarz

« listopad »
pn wt śr cz pt sb nd
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Galerie

Archiwum

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 58151

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Ale seriale

Pytamy.pl